Hakkında

Hakkında

Serdar Aktolga Uzaktan Eğitim

5 haziran 1972 yılında İstanbul’da doğdu. 1989’da henüz 17 yaşında spora başlamış ve o zamandan bu yana “34 yıllık kariyerinde 57 yurtiçi/yurtdışı; amatör ve profesyonel müsabakada, 4 ayrı federasyonda (WABBA/NABBA/IFBB/NAC) ülkemizi temsil etmiş defalarca Türkiye şampiyonluklarından sonra Balkan, Avrupa ve Dünya şampiyonlukları kazanmıştır. 2009 yılında Türkiye şartlarında IFBB PRO CARD’a sahip olmaya hak kazanan ilk sporcudur. Sonrasında bu ve bunun gibi başarılara sahip birçok sporcuyu/eğitmeni eğitmiş, desteklemiştir.

34yıldır süren ve devam eden kariyerinde birçok insanın hayatına dokunmuş; bilgisi ve deneyimiyle yönlendirmiştir.

Yıllardır edindiği bilgi ve deneyimi en doğru aktarım şekliyle daha fazla insana “sedanter/profesyonel farketmeksizin” aktarmayı amaçlamıştır.

Bu sebeple uzaktan eğitime farklı bir bakış açısı kazandırıp, sağlıklı bir şekilde hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla uzaktan eğitim sistemini hayata geçirmiştir

Güncel bakış açısıyla hem eğitmen hem eğitimci olarak Türkiye’nin birçok şehrinde seminerler ve sempozyumlarda bulunup bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor.

Türkiye ve Dünya standartlarında 3 jenerasyon boyunca aktif ve dinamik kalmayı başarmış, güncel bilgi ve birikimiyle spor yapmak isteyen herkese doğru, kaliteli eğitimi ulaşılabilir hale getirmiştir.

WhatsApp